Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Zapraszamy na dyżur konsultanta PK KSU

02-04-2013

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu, zaprasza na kolejny dyżur Punktu Konsultacyjnego KSU, który odbędzie się 03-04-2013 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Nowa Dęba, ul. Rzeszowska 3.

 

Przez cały czas trwania dyżuru (w godzinach 9-14), Konsultant będzie udzielał indywidualnych, bezpłatnych informacji dla przedsiębiorców oraz dla osób zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą na temat m.in.: zasad podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej i możliwości otrzymania wsparcia finansowego na ten cel z różnych źródeł.
 

Oferta Punktu Konsultacyjnego KSU, poza bezpłatnymi informacjami nt. aspektów rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej obejmuje również:
- usługi doradcze (asysta) w rozpoczynaniu działalności gospodarczej
- usługi doradcze (asysta) w prowadzeniu działalności gospodarczej

 

Nasi Konsultanci pomogą m.in.: przygotować wniosek o dotację na podjęcie działalności gospodarczej do Powiatowego Urzędu Pracy, opracować biznes plan do banku lub funduszu pożyczkowego, przygotować analizę finansową planowanego przedsięwzięcia.
 

Przedsiębiorcom przypominamy, że od 15 do 26 kwietnia 2013 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"

 

RL/SB

Lista aktualności