Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Można jeszcze zgłosić firmę do nagrody Mikroprzedsiębiorca Roku 2013

17-04-2013

    Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs mający na celu propagowanie szeroko pojętej przedsiębiorczości. Własna działalność nie tylko daje szansę na bycie niezależnym, ale pozwala na przekucie pasji w dobrze prosperujący interes oraz sprawdzenie się w roli przedsiębiorcy. Ideą konkursu jest promocja firm z różnych branż, których właściciele mają pomysł na siebie i na swoją firmę, a ich przedsiębiorstwo wyróżnia się spośród innych.

 

    Do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2013 może zgłosić się każdy, posiadacz firmy zatrudniającej mniej niż 10 osób, której roczny dochód nie przekracza 2 mln euro.

 

    Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku organizowany jest od 2005 r. Od początku jego istnienia, wyróżnienia i nagrody w konkursie otrzymało 83 laureatów, wywodzących się z różnych branż.

 

    Zgłoszenia do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2013 składać można jeszcze do 19 kwietnia. Na najlepszych mikroprzedsiębiorców czekają nagrody o łącznej wartości 85 000 zł oraz prestiżowy tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku 2013”. Aby zgłosić się do konkursu wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy pod adresem http://www.citibank.pl/poland/kronenberg/polish/6158.htm

 

    Kapituła konkursu, w której skład wchodzą przedstawiciele wiodących instytucji wspierających mikroprzedsiębiorczość w Polsce, podczas weryfikacji zgłoszeń weźmie pod uwagę m.in. strategię rozwoju firmy, innowacyjność oraz wpływ mikroprzedsiębiorstwa na lokalną
społeczność.

 

    Honorowy patronat nad konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest Patronem wydarzenia.
 

 

RL/MS

Lista aktualności