Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

XIII Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw - „Współpraca - to się opłaca”

14-05-2013

XIII Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

„Współpraca - to się opłaca”

5 czerwca 2013 r.,
Centrum Nauki Kopernik,
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa

 

    5 czerwca Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości po raz trzynasty zaprasza do udziału w Forum Edukacyjnym dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jesteśmy przekonani, że wzorem lat ubiegłych tegoroczna edycja Forum stanowiła będzie dobrą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ciekawych dyskusji z ekspertami oraz bezpośrednich spotkań z przedstawicielami Agencji.
    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w 2013 r. w sposób szczególny promuje inicjatywy zachęcające przedsiębiorców do nawiązywania współpracy z innymi przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu i jednostkami badawczymi jak również pracownikami i pracodawcami.  Hasłem przewodnim tegorocznych działań informacyjnych kierowanych do przedsiębiorców jest „Współpraca - to się opłaca”. W ramach tegorocznego hasła Forum prezentujemy różne narzędzia, które ułatwiają zdobycie informacji, środków finansowych oraz partnerów, ułatwiających nawiązywanie współpracy.
    Spotkania i dyskusje organizowane podczas tegorocznej edycji mają przyczynić się do wzmocnienia współpracy na wielu płaszczyznach. Poszczególne panele dyskusyjne będą odnosić się do zagadnień związanych z m.in. zamówieniami publicznymi, współpracą międzypokoleniową (w tym m.in. zarządzaniem wiekiem, projektami mentorskimi) oraz prowadzeniem biznesu z podmiotami zagranicznymi czyli współpracą międzynarodową. Dodatkowo ciekawym aspektem programu będzie przedstawienie możliwości współpracy
z Europejską Agencją Kosmiczną.
    Ponadto, w ramach tegorocznej edycji Forum odbędzie się specjalny panel dyskusyjny skierowany do młodzieży szkolnej, dotyczący rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.
    W Forum wezmą udział między innymi eksperci, przedstawiciele przedsiębiorstw, administracji państwowej oraz instytucji otoczenia biznesu.
Tegorocznej edycji forum towarzyszyć będzie giełda informacyjna PARP. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję do spotkań z ekspertami w ramach stoisk informacyjnych.

 

    Przedsiębiorcom, którzy nie będą mogli pojawić się 5 czerwca  w Warszawie PARP umożliwi uczestniczenie w całej konferencji dzięki bezpośredniej transmisji on-line. Początek relacji o godzinie 10.00.

 

Udział w forum jest bezpłatny
Szczegółowy wykaz wydarzeń oraz formularze dostępne na stronie: http://www.parp.gov.pl/index/index/2358

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Kontakt:
Informacja telefoniczna: +48 22 432 80 76

 

PARP

RL/MS

 

Lista aktualności

Komentarze

*
*
*