Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

LCOI zaprasza do współpracy

04-06-2013

    Lokalne Centrum Obsługi Inwestora Sokołów Małopolski realizuje na terenie województwa podkarpackiego jeden z największych projektów w Polsce poświęcony promocji gospodarczo – turystycznej Regionu Polski Wschodniej. Projekt pn."Lokalne Centra Obsługi Inwestora – Eastern European Gateway" jest inicjatywą oddolną, z poziomu gmin, lokalnych stowarzyszeń działających na obszarach wiejskich (LGD) z regionu Polski Wschodniej. Realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.
    W ramach Projektu powstała innowacyjna platforma internetowa o nazwie Vortal. Już dziś vortal pełen jest ogłoszeń dotyczących rynku nieruchomości, terenów inwestycyjnych, wsparcia technologicznego dla biznesu, eksportu, importu a nawet konsultingu i współpracy na zasadach franszyzy. Vortal służy sprawnej i efektywnej komunikacji biznesowej, kojarzeniu partnerów oraz wymianie informacji. Chcemy wzbudzić zainteresowanie wśród zagranicznych inwestorów ofertami z Polski, ułatwić im do nich dostęp, umożliwić kontakt i wymianę informacji.

 

    W związku z planowaną promocją na terenie Ukrainy i Rosji w ramach naszego projektu poszukujemy i zapraszamy do współpracy firmy działające w obszarach:

 produkcji i dostawy materiałów budowlanych,
 prowadzących działalność hotelarską,
 prowadzących gospodarstwa agroturystyczne,
 dostawy części samochodów (nowych i używanych),
 produkcji i dostawy owoców suszonych i liofilizowanych,
 dostawy i produkcji rolnej.

 

    Naszym celem jest zachęcenie ww. przedsiębiorców do zamieszczenia swojej oferty współpracy na vortalu www.lcoi.pl samodzielnie, bądź też przy pomocy pracowników LCOI.  Zamieszczenie oferty jest całkowicie bezpłatne. W ramach naszej promocji na Ukrainie i Rosji planujemy szereg spotkań oraz szeroką akcję promocyjną w prasie ukraińskiej i rosyjskiej. Wybór ww. branż wynika z analizy oczekiwań strony ukraińskiej i rosyjskiej co do kierunków potencjalnej współpracy.

 

    Termin promocji na Ukrainie  to 9 – 15 czerwiec 2013 . Firmy  działające w niżej podanych obszarach i zainteresowane nawiązaniem współpracy z Ukrainą umieszczają  na naszym Vortalu swoje oferty produktowe lub usługowe do końca tego tygodnia, tj. do 7 czerwca 2013 r.. Można też do nas na maila wysłać materiały i my umieścimy ofertę w imieniu klienta.

    Termin Promocji Vortalu w Rosji to 22 – 27 lipiec. Do 21 lipca przedsiębiorcy zainteresowani współpracą ze strona Rosyjską mogą bezpośrednio na Vortalu umieszczać swoje oferty bądź materiały przesłać do nas mailem i wtedy umieścimy ofertę w imieniu klienta.

    Nie ma tu wymagań finansowych, nie pobieramy opłat

   

    Osobami prowadzącymi sprawę w ramach  projektu w województwie podkarpackim są:
1.  Anna Rokosz – Koziarz – email a.rokosz@lcoi.pl, Tel. 535579553, 177729199
2. Piotr Rybak – email p.rybak@lcoi.pl Tel. 177729199

 

Lokalne Centrum Obsługi Inwestora

RL/MS
 

Lista aktualności

Komentarze

*
*
*