Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Kalendarz Wydarzeń

XV Konfrontacje Recytatorskie

Data wydarzenia: 2019-03-15 10:00
Miejsce: sala kameralna SOK
Organizator: SOK
Kontakt: .
Udział: Bezpłatny

„Poezja bierze początek ze wzruszenia rozpamiętywanego w spokoju” - Samorządowy Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich młodych miłośników poezji, którzy potrafią zatrzymać się na chwilę w zgiełku codzienności na XV Konfrontacje Recytatorskie. Konkurs recytatorski jest skierowany do tych, których pragną słowami pisarzy i poetów wyrazić stan swego ducha i myśli. Chcemy promować talent dzieci i młodzieży, inspirować do poszukiwań artystycznych, kształtować wrażliwość na piękno języka polskiego poprzez sztukę recytacji. Zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży z terenu miasta i gminy Nowa Dęba.

Konkurs obejmuje trzy kategorie wiekowe: dzieci klas IV – VI, młodzież klas VII- VIII i 3 klasa gimnazjum, młodzież szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie następuje poprzez złożenie wypełnionej karty zgłoszenia u organizatora do dnia 11 marca 2019 r.

Konkurs odbędzie się 15 marca 2019 r. o godz. 10:00 w sali kameralnej SOK. Na zwycięzców czekają nagrody: wydawnictwa albumowe i książki. Zapraszamy!

 

W dziale konkursy do pobrania:

- KARTA ZGŁOSZENIA

- REGULAMIN

 


dodaj do mojego kalendarza google lista wydarzeń