Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

ANKIETA w sprawie budowy obwodnicy Nowej Dęby

24-09-2021

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Nowa Dęba!

W związku ze spotkaniem w sprawie przedstawienia wariantów przebiegu obwodnicy Nowej Dęby, które odbyło się w dniu 21 września 2021 roku w SOK w Nowej Dębie, przeprowadzonym przez Wrocławskie Biuro Projektów „DROSYSTEM” oraz przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie, na którym mieszkańcy poparli wariant nr 8 przebiegający od Jadachów do Gminy Majdan Królewski, który omija Tarnowską Wolę, Osiedle Dęba, miasto Nowa Dęba, Osiedle Poręby Dębskie, serdecznie zachęcam Państwa do popracia tego wariantu poprzez wypełnienie ankiety i złożenie jej w Biurze Obsługi Klienta  Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba (na parterze) do dnia 1 października 2021 r.

Ankiety zostaną zbiorczo wysłane do projektanta. Możecie też Państwo wysłać ankietę mailem na adres: do 5 października 2021 r.

 

Ankiety dostępne są w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba (na parterze) oraz na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/gddkia-rzeszow/akcja-informacyjna---obwodnica-nowej-deby

Państwa opinie będą pomocne przy wyborze najbardziej korzystnego dla mieszkańców miasta i gminy Nowa Dęba wariantu.

 

Z poważaniem 

Wiesław Ordon

Burmistrz

 

 

Lista aktualności