Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Sylwia Wicemistrzynią Polski

20-04-2017

     W dniach 8-9 kwietnia w Ustrzykach Dolnych odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich, w kategorii seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików oraz biegi dodatkowe dla dzieci. Biegi odbyły się na bardzo stromych trasach wyznaczonych na górze Laworty, a dodatkowym utrudnieniem było zalegające błoto. Na tej wymagającej dużego wysiłku i silnej woli trasie, bardzo dobrze poradziła sobie reprezentantka MKS – STAL Nowa Dęba Sylwia Bąba, która na dystansie 5km (przewyższenie +434m) zajęła drugie miejsce i zdobyła srebrny medal oraz tytuł Wicemistrzyni Polski Juniorek w Biegach Górskich.
     

     W biegu młodzików z dobrej strony zaprezentował się młodszy kolega Sylwii, Sebastian Ślęzak który w kategorii młodzików na dystansie 2,9 km (przewyższenie 210 m), brązowy medal stracił przed samą metą i zajął ostatecznie czwarte miejsce. Warto podkreślić, że Sebastian był o rok młodszy od swoich rywali.
     W biegu młodziczek na tym samym dystansie Karolina Smolarczyk zajęła 13 miejsce, a Dagmara Letniowska 22 miejsce.
     W biegach dodatkowych dzieci – zawodnicy MKS – STAL zajęli następujące miejsca:
Dzieci młodsze dystans 1,00km przewyższenie +45m:
Dziewczęta:
Zuzanna Milczanowska – 1 miejsce
Karolina Zięba – 8 miejsce
Julia Pakulska – 9 miejsce
Chłopcy:
Krystian Wołosz – 4 miejsce
Dzieci starsze dystans 1,9km przewyższenie +110m
Martyna Motylska – 15 miejsce
     W punktacji drużynowej MKS –STAL Nowa Dęba zajęła siódme miejsce z dorobkiem 23pkt., co również jest dużym osiągnięciem. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


       MKS – STAL Nowa Dęba
 

RL/MM

Lista aktualności