Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Drużyna Stali Nowa Dęba w swoim pierwszym meczu V ligi podokręgu Stalowa Wola pokonała zespół KP Zarzecze 5 : 1

14-08-2017
Pierwsza bramka padła bardzo szybko bo już w 3 minucie spotkania po efektownej akcji drużyny i mocnym precyzyjnym strzale w długi róg bramkarza gospodarzy pokonał Konrad Szypuła. Drugi gol to również trafienie Konrada, który w sporym zamieszaniu w polu karnym po strzale Kamila Serafina pewną dobitką pokonał ponownie Bramkarza gospodarzy. Po zmianie stron miejscowi w 50 minucie zdobyli kontaktowego gola, który wprowadził sporo nerwowości w szeregach Stali.  Na szczęście zaledwie 3 minuty później po solowej akcji w efektowny sposób golkipera gospodarzy przelobował Kamil Serafin. Kolejne minuty to już zdecydowana przewaga stalowców, czego efektem były kolejne dwa gole. Najpierw w 70 minucie swoje premierowe trafienie zaliczył Marcin Szlęzak, który na boisku pojawił się w drugiej połowie. Przed swoim pierwszym trafieniem Marcin strzelił jeszcze dwie bramki, których sędzia niestety nie uznał sugerując się pozycją spaloną zawodnika, którego zdecydowanie w 2 sytuacji nie było. Wynik spotkania na 5 - 1 w 80 minucie ustalił Kamil Serafin, który mocnym strzałem z dystansu po raz drugi tego dnia pokonał bramkarza miejscowych.

1 : 5 Kamil Serafin   80'

STAL: Tomczyk - Diektiarenko, Kotrych, Dudziak, Franuszkiewicz - Serafin Sz (Horodeński 89'), Milanowski, Serafin K (Kos 81') - Domagała, Szypuła (Górak 70'), Wilk (Szlęzak 46')

Żółte Kartki - Serafin Kamil
Widzów - 60

Podsumowanie gier kontrolnych
Drużyna seniorów w krótkim okresie przygotowawczym miała zaplanowane pięć gier kontrolnych. Stalowcy odnieśli dwa zwycięstwa, jeden mecz zremisowali i doznali jednej porażki. Zaplanowany mecz z Czarnymi Połaniec został odwołany.

15.07.2017 Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal Nowa Dęba 3 : 3

19.07.2017 Wisan Skopanie - Stal Nowa Dęba 1 : 9