Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Nabór do Sekcji Pływackiej PIRANIE

12-09-2017

Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie ogłasza nabór dzieci rocznika 2009 - 2010 mile widziani młodsi adepci  do Sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba. Kandydaci do sekcji muszą wykazać się umiejętnością przepłynięcia dystansu 25 m stylem grzbietowym bez deski.

Pływanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim jedna z najbardziej ogólnorozwojowych, wszechstronnych i bezpiecznych dyscyplin  sportowych.
W krótkim czasie poprawia kondycję, ogólny stan zdrowia, pozytywnie wpływa na wzrost i dojrzewanie. Opanowanie umiejętności pływackich pozostaje na całe życie, nawet przy braku systematycznego pływania. Raz wyuczona umiejętność poruszania się w wodzie nigdy nie zanika.

Sekcja zapewnia regularne treningi, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę – trenerów pływania klasy II, organizację obozów sportowych oraz starty w zawodach pływackich.

Zgłoszenia odbywają się poprzez wpisanie uczestnika  na listę  sprawdzianu umiejętności .  Znajduje się ona w kasie krytej pływalni.

Zapisy przyjmowane są do dnia 19 września 2017 r.

Sprawdzian umiejętności pływackich na dystansie 25 m odbędzie się w dniu 19 września 2017 r. (wtorek) o godz. 16.00. Prosimy o zabranie przez dzieci odpowiednich strojów pływackich.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami.

Lista aktualności