Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Międzywojewódzki Turniej Siatkówki i Minisiatkówki

07-12-2017
   2 grudnia 2017 r. drużyny KPS Nowa Deba uczestniczyły w Międzywojewódzkim Turnieju Siatkówki i Minisiatkówki w Skarżysku Kamiennej. W turnieju tym brały udział 24 zespoły z trzech województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Reprezentujące nasze województwo zespoły naszego klubu znakomicie wywiązały się ze swojego zadania zajmując w każdej z trzech kategorii wiekowych miejsca na podium. Drużyna młodziczek zajęła 3 miejsce, pierwsza drużyna U-11 stanęła na drugim  miejscu podium natomiast zespół U-12 okazał się bezkonkurencyjny zajmując pierwsze miejsce w zawodach. Najlepszą zawodniczką turnieju U-12 została wybrana Emilia Durlak.
   Drużyny startowały w tych zawodach dzięki środkom finansowym pochodzącym z budżetu Gminy Nowa Deba wspierającym rozwój sportu na terenie naszego miasta.
 
KPS
RL/MS
Lista aktualności