Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Udany debiut zawodników STALI na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w badmintonie

11-04-2018

Dwójka młodych badmintonistów Stali Nowa Dęba zadebiutowała na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w badmintonie, które rozegrane zostały w Żyrakowie k/ Dębicy. 

 

     W Żyrakowie k/ Dębicy rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w badmintonie. Reprezentacja Młodzików Podkarpacia rywalizowała z Małopolską w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych. W zawodach dobrze spisała się dwójka młodych badmintonistów Stali Nowa Dęba, dla których ten start był debiutem.

     W grze pojedynczej młodzików dobre, punktowane piąte miejsce wywalczył Krystian Wąsik (dopiero pierwszy rok - jeszcze młodzik młodszy), w grze podwójnej młodzików również dobre, punktowane piąte miejsce wywalczył debel: Karol Wąsik / Krystian Wąsik. Był to dobry występ tych młodych zawodników, którzy dopiero rok trenują w sekcji badmintona.

 

     W Żyrakowie rozegrano też Eliminacje Międzywojewódzkie do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w badmintonie.

I w tych zawodach bardzo dobrze spisał się kolejny badmintonista Stali Nowa Dęba Jakub Suszyński. Kuba wystąpił w grze pojedynczej juniorów młodszych i w sposób bezdyskusyjny wywalczył awans do finału ogólnopolskiego, który w maju rozegrany zostanie w województwie wielkopolskim. Warto nadmienić, że Kuba wystąpi w tych mistrzostwach również w grze podwójnej.

 

Na zdjęciach badmintonowi młodzicy Stali: bracia Karol Wąsik i Krystian Wąsik oraz badmintonowy junior młodszy Stali: Jakub Suszyński.

 

MKS STAL

RL/MM

Grupowe zdjęcie uczestników... Badmintonowi młodzicy Stali:... Badmintonista Stali Nowa Dęba...
Lista aktualności