Wysoka wygrana Stalowców!

12-06-2018
    Już w 15 minucie pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Marcin Szlęzak pewnie wykorzystując jedenastkę podyktowaną za zagranie ręką w polu karnym. Zaledwie po pięciu minutach Stal prowadziła już 2 : 0. Efektownym uderzeniem z lewej nogi w samo okienko popisał się Kamil Serafin. Mimo kilku dogodnych okazji z obu stron wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Prawdziwe strzelanie stalowcy urządzili w drugiej połowie, w której  zaaplikowali przyjezdnym jeszcze pięć bramek.  Na listę strzelców wpisali się kolejno : Wilk, Milanowski x2, Franuszkiewicz oraz Surdy. Na uwagę zasługują dwie pięknie bramki Milanowskiego, który tego dnia był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na boisku.  Goście zdołali odpowiedzieć tylko raz wykorzystując błąd w defensywie naszych obrońców.

Stal Nowa Dęba - Olimpia Solo Pysznica 7:1 (2:0)

1 : 0 - Szlęzak 15'
2 : 0 - Serafin 20'
3 : 0 - Wilk 47'
3 : 1 - Młynarczyk 57'
4 : 1 - Milanowski 63'
5 : 1 - Milanowski 76'
6 : 1 - Franuszkiewicz 70'
7 : 1 - Surdy 82'

STAL: Maliborski, Diektiarenko, Kotrych, Karnat, Peret, Milanowski, Szkodziński, Serafin, Surdy, Szlęzak, Wilk