Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Rodzinny Rajd Rowerowy

05-11-2018

29 września z Tarnowskiej Woli wyruszył rodzinny rajd rowerowy. To już tradycja, że w jedną z sobót na przełomie września i października wyrusza z naszej miejscowości wycieczka rowerowa.


     Tegoroczny rajd odbył się, jak co roku, dzięki wsparciu finansowemu Gminy Nowa Dęba. Organizatorem było Towarzystwo Włościańskie „ŁUGI” z Tarnowskiej Woli. Uczestnicy wyruszyli w drogę o godz. 10, a jazdę poprzedziła obowiązkowa rejestracja.
     Tym razem trasa rajdu prowadziła od Tarnowskiej Woli do Budy Stalowskiej, gdzie na miejscu czekał na nas pan leśniczy Janusz Zbyrad wraz z psem Borysem. Spotkanie to poszerzyło wiedzę uczestników rajdu na temat gatunków zwierząt zamieszkujących tereny Budy Stalowskiej i walorów przyrodniczych tego obszaru. Na miejscu przygotowano dla uczestników konkursy i zabawy, można było również pograć w piłkę na polanie. Rajd zakończyło ognisko.
Dziękujemy serdecznie za czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników druhom z OSP Tarnowska Wola: prezesowi Stanisławowi Baraczowi i druhowi Stanisławowi Rawskiemu.

     Dziękujemy opiekunom - Marcie Dudzie, Małgorzacie Niezgodzie i Małgorzacie Zöllner za przygotowanie rajdu. Dziękujemy przede wszystkim dzieciom, młodzieży i rodzicom za miło spędzony wspólnie czas.

 

Magdalena Gerba
Towarzystwo Włościańskie ŁUGI
 

RL/MM

Lista aktualności