Kamery Online

Aktualności

Wojewódzki finał Licealiady w badmintonie

16-11-2018

W Nowej Dębie w hali widowiskowo - sportowej Zespołu Szkół Nr 2 z udziałem 8 najlepszych drużyn dziewcząt i 8 najlepszych drużyn chłopców rozegrany został finał wojewódzki Licealiady (Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Szkół Średnich) w badmintonie.

W zawodach tych bardzo dobrze spisały się zespoły dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie.

Drużyna dziewcząt grająca w składzie: Beata Mycek, Natalia Róg i Zofia Tomczyk wywalczyła drugie miejsce, srebrny medal i tytuł drużynowego wicemistrza Podkarpacia szkół średnich.
     Drużyna chłopców grająca w składzie: Rafał Lejko i Patryk Róg wywalczyła trzecie miejsce i brązowy medal.
Zawody jak podkreślali wszyscy uczestnicy i obserwatorzy stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym.

Warto w tym miejscu również nadmienić, że był to już kolejny finał, który nieprzerwanie od ponad 15 lat od chwili rozpoczęcia tych rozgrywek odbywa się z dużym powodzeniem w Nowej Dębie.

Na zdjęciach drużyny dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie po ceremonii dekoracji w hali sportowo - widowiskowej Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie.