Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Gala Finałowa Plebiscytów Sportowych w Dwikozach

12-02-2019
   W Dworze Dwikozy w miejscowości Dwikozy k/ Sandomierza miała miejsce uroczysta Gala Finałowa Plebiscytów Sportowych (III Edycja) organizowanych przez portale informacyjne: stw24.pl, mi24.eu, rta24.eu oraz tsa24.com., połączona z Balem Mistrzów Sportu, który trwał do białego rana. Patronat honorowy sprawowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Plebiscyt obejmował trzy kategorie, najpopularniejszy: trener, zawodnik i talentGośćmi honorowymi byli: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Anna Krupka oraz gwiazdy polskiego i światowego sportu - lekkoatletyki, medaliści olimpijscy, świata i Europy, rekordziści świata: Anita Włodarczyk, Władysław Kozakiewicz i Jacek Wszoła. Oni to wraz ze sponsorami wręczali laureatom: statuetki, dyplomy i nagrody. O miejscach w poszczególnych kategoriach decydowały głosy internautów.
   Zasady plebiscytu były proste: na nominowanych kandydatów głosować można było poprzez facebookowy profil portalu. Plebiscyt trwał od 8 stycznia do 3 lutego 2019 roku. Na każdego kandydata można było oddać tylko jeden głos – wystarczyło wejść na zdjęcie nominowanego sportowca czy trenera i kliknąć „lubię to!”. Tyle wystarczyło, żeby ulubieniec znalazł się w finałowej trójce. Z wielką satysfakcją informujemy, że wśród laureatów znalazła się aż trójka badmintonistów Stali Nowa Dęba.
   W kategorii talent na drugim miejscu uplasował się Patryk Kopeć (nagrodę za Niego odbierał trener Adam Bunio), a na miejscu trzecim uplasował się Jakub Suszyński (nagrodę za Niego odbierała mama).
W kategorii zawodnik na miejscu trzecim uplasował się Mateusz Czachor - kapitan ekstraklasowej drużyny badmintonistów Stali.
   To kolejne już w tym roku duże wyróżnienie w plebiscytach sportowych, tak dla zawodników i ich rodziców, ale również dla całej sekcji badmintona MKS "Stal" Nowa Dęba.
 
Na zdjęciach przedstawiciele sekcji badmintona MKS "Stal" Nowa Dęba podczas Finałowej Gali w Dworze Dwikozy.
 
STAL
RL/MS

 

Lista aktualności