Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

PIKNIK RODZINNY w Tarnowskiej Woli

11-06-2019

    W sobotnie, czerwcowe popołudnie na stadionie LKS Tarnowska Wola odbył się Piknik Rodzinny. Towarzystwo Włościańskie „ŁUGI” na organizację wydarzenia pt. „Piknik Rodzinny” uzyskało dofinansowanie za pośrednictwem Stowarzyszenia „Lasowiacka Grupa Działania” z: „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Wydarzenie współfinansowane było ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Podczas pikniku zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej z Tarnowskiej Woli z programem artystycznym. Były piosenki, tańce w wykonaniu przedszkolaków oraz niespodzianka – taniec uczennic z tatusiami. Pięknie zatańczyli passo doble Wiktoria Urbaniak wraz z Kacprem Wolskim. Serca jednak skradł walc w wykonaniu uczniów kl. VII. Kolejnym punktem imprezy był mecz uczniowie – old boye, który po zaciętej i wyrównanej walce zakończył się remisem. W trakcie trwania pikniku odbyły się również zawody sportowe i strażackie. Młodsi uczestnicy mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez p. Marka Ziębę i p. Stanisława Rawskiego – fotobudki i eurobungee.

   Wielkim zainteresowaniem cieszyły się stoiska przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich: malowanie twarzy, plecione fryzury oraz lokalne smakołyki. Piknik swoim występem uświetnił Paweł Brzuszek oraz Natalia Ciecierska laureatka konkursu „Wygraj sukces”. 

   Swoją pomoc i życzliwość w organizacji pikniku okazali nam Rodzice, Nauczyciele i Mieszkańcy parafii Tarnowska Wola. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce:

Stowarzyszenia „Lasowiacka Grupa Działania”,

Starosty Powiatu Tarnobrzeskiego,

Radnych Powiatu Tarnobrzeskiego i Gminy Nowa Dęba,

Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie,

Sołtysa Sołectwa Tarnowska Wola,

Prezesa OSP Tarnowska Wola,

Koła Gospodyń Wiejskich z Tarnowskiej Woli oraz Rozalina,

MOTO – ART Andrzej i Grzegorz Kosiorowscy.

Raz jeszcze dziękujemy za wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok!!!

 

Anita Kozdęba

RL/MS

 

Lista aktualności