Kolejna wygrana STALI!

19-06-2019

W sobotę w ramach 31 kolejki piłkarze Stali rozegrali mecz z Sokołem Kamień. Po dobrym i wyrównanym meczu Stalowcy pokonali przed własną publicznością wyżej notowanego Sokoła 2:1.

Lepiej spotkanie rozpoczęli gospodarze, którzy uzyskali lekką przewagę, lecz nie potrafili pokonać bramkarza Sokoła. Po początkowej dominacji Stalowców po jednym z kontrataków bramkę zdobyli goście. Przed przerwą podopieczni Wolana doprowadzili do remisu. Po dobrze rozegranym rzucie rożnym i dograniu piłki głową przez Wojtka Dudka piłkę do bramki skierował Kamil Gorzelany. W drugiej połowie już od samego początku zdecydowaną przewagę uzyskali piłkarze Stali. Po mocnym pressingu Zbyszka Puzio i nieporozumieniu bramkarza z obrońcami sprytem wykazał się Kamil Serafin podwyższając wynik spotkania na 2:1. W końcówce meczu obie ekipy stworzyły sobie jeszcze po kilka dogodnych sytuacji bramkowych jednak żadna z drużyna nie potrafiła zamienić ich na gole. Warto pochwalić wszystkich zawodników za walkę i zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty w tych bardzo trudnych i upalnych warunkach.

Gratulujemy !! Hej STAL !

STAL grała w składzie : Olech Dawid - Dudek Wojciech, Ciach Bernard, Kotrych Arkadiusz, Franuszkiewicz Tomasz Milanowski Łukasz, Nowak Mariusz (Wilk Maciej) Gorzelany Kamil, (Karnat Kacper) Serafin Szymon, Serafin Kamil,(Horodeński Kacper) - Puzio Zbigniew (Wąs Patryk)

W następnej kolejce Stal wybiera się do Pysznicy - mecz w środę 19.06.