Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Nowodębianin Marek Skała laureatem III Festiwalu Inspiracji

27-09-2013
Komentarze (1)
dr Marek Skała

W dniach 22-24 sierpnia 2013 roku w Warszawie odbyła się nietuzinkowa „impreza” biznesowa. III Festiwal Inspiracji, na którym spotkają się menedżerowie sprzedaży, HR-u, marketingu, komunikacji, właściciele i prezesi firm, by nie tylko posiąść tzw. “know how”, ale również nawiązać nowe kontakty biznesowe.

 

Impreza cieszy się zainteresowaniem pracodawców, którzy delegują grupy pracowników w celach szkoleniowych oraz tych, którzy pragną podnieść swoją efektywność i wykorzystać możliwości jakie daje “ wystąpienie na scenie” przed szerszą publicznością podczas masowych imprez.

 

Festiwal Inspiracji to również świetna okazja do udziału w Konkursie Na Najlepszą Mowę Biznesową 2013 SPM, do naładowania akumulatorów, dzięki inspirującym wystąpieniom najlepszych mówców w Polsce.

Do tego prestiżowego grona mówców już od kilkunastu lat należy nasz rodak Marek Skała, którego mowa na tegorocznym festiwalu znalazła się w pierwszej trójce najlepszych wystąpień. Wyróżnienie to jest tym cenniejsze, że wyboru dokonują sami słuchacze poprzez głosowanie.

 

Marek Skała to właściciel firmy MEGALIT Instytut Szkoleń, trener z ponad 20-letnią praktyką, posiada doktorat z zakresu HR. Prowadzi szkolenia i projekty szkoleniowe dla firm z zakresu negocjacji, komunikacji, PR, przywództwa i technik kontaktu z rynkiem. Jest członkiem i założycielem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Już w 1993 roku uruchamiał i przez 6 lat współprowadził pierwsze polskie Studia Public Relations w Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Prowadzi gościnnie zajęcia z PR na kilku uczelniach w kraju (WSE im. J.Tischnera, UJ, UŚ, AE w Katowicach, AE w Krakowie, WSNS w Warszawie);

 

Marek to człowiek bardzo aktywny i poważany jako specjalista. Był niejednokrotnie ekspertem „Rozmów w Toku” i „Superwizjera” w TVN.

Jest dziennikarzem a jego pióro zostało docenione prestiżową nagrodą - Nagroda Ostrego Piora BCC 2006.
Jest również autorem bestsellera „Psychologia zmiany”.

 

Warto zobaczyć jego nagrodzoną mowę:

 

 

 

źródło foto: internet

UMiG/Za

Lista aktualności

Komentarze

*
*
*
zgłoś do moderacji:
E A A (30-09-2013 20:13:10)
Brawo Marku, nasze gratulacje !