Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Debata online: Kiedy firmy odczują ożywienie?

03-10-2013

    Czego przedsiębiorcy mogą się spodziewać w kolejnych kwartałach? Jak duża będzie poprawa sytuacji gospodarczej i popytu? Które branże będą najbardziej zagrożenie upadłością? Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Dziennik Gazeta Prawna zapraszają do udziału w debacie online, która odbędzie się 8 października. O prognozach dla polskiej gospodarki będą dyskutować uznani ekonomiści. Swój udział w debacie potwierdzili m.in. B. Lublińska-Kasprzak (PARP) i prof. J. Hausner.

 

   Podstawę dyskusji stanowić będą analizy dokonane w projekcie Instrument Szybkiego Reagowania, który służy zbudowaniu Instrumentu Wczesnego Ostrzegania pozwalającego na podejmowanie działań wyprzedzających, korygujących, a przede wszystkim obniżających koszty ekonomiczne i społeczne okresowych zakłóceń w funkcjonowaniu gospodarki.

 

    Panel dyskusyjny przygotowany został w interaktywnej formule – wyniki badań oraz dostępne na rynku narzędzia będą na bieżąco komentowane i omawiane przez ekspertów. Swój udział w debacie potwierdzili: prof. dr hab. Jerzy Hausner (UEK), dr Janusz Jankowiak (PRB), Bożena Lublińska-Kasprzak (PARP), prof. dr hab. Krzysztof Marczewski (SGH), dr Piotr Boguszewski (NBP). Debatę poprowadzi Marek Siudaj, kierownik działu Biznes Dziennika Gazeta Prawna.

 

  Debata online odbędzie się 8 października 2013 r. w godz. 11.30-13.00.

 

  Zapraszamy do udziału w debacie – więcej na stronie www.isr.parp.gov.pl

 

PARP

RL/MS

 

Lista aktualności

Komentarze

*
*
*