Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Energetyka Wisłosan ciepłem dla Polpharmy

18-11-2013

     7 listopada odbyło się uroczyste uruchomienie dostaw ciepła z sieci Energetyki Wisłosan Sp. z o.o. dla Zakładów Farmaceutycznych POLPHARMA S.A. Zakład Produkcyjny w Nowej Dębie. Na uroczystości obecne były władze POLPHARMY S.A., Energetyki Wisłosan Sp. z o.o. oraz władze samorządowe. Dla Energetyki Wisłosan jest to wielka nobilitacja dostarczać ciepło dla tak wymagającego klienta.

 

     Energetyka Wisłosan Sp. z o.o. zainicjowała nowy kierunek działań, żeby dotrzeć do tych klientów, których jeszcze nie miała wśród swoich odbiorców. W ubiegłym roku rozpoczęto rozmowy z dawnym Sanfarmem. Okazało się, że firma czekała na odpowiedni moment, żeby rozpocząć współpracę z Energetyką Wisłosan. Rezultatem współpracy Energetyki Wisłosan i Polpharmy będzie z pewnością wzrost obrotów, a ciepło będzie dostarczane w sposób ciągły i bezawaryjny. Projektantem i wykonawcą węzła cieplnego wraz z przyłączem centralnego ogrzewania było Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Budowlane BCJ z Tarnobrzega. Instalację wykonano w pełni profesjonalnie, włączając w system obwód zasilania awaryjnego, który w razie awarii nie pozwoli na przerwy w dostawach ciepła.

 

     Prezes Zarządu ENERGETYKI WISŁOSAN – Piotr Jabłoński zapewnił, że spółka ma ambicje, żeby rozwijać sieć ciepłowniczą i takie działania będą podejmowane. Do kilkunastu odbiorców ciepła z Energetyki Wisłosan na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Nowej Dębie, m.in. 'Dezametu' i 'Innowacji', oprócz Polpharmy dołączą z pewnością kolejne firmy.

 

 

RL/MM

Szefowie Energetyki Wisłosan i Polpharmy podczas prezentacji węzła cieplnego Szefowie Energetyki Wisłosan... Nowy węzeł cieplny wraz z... Prezes Zarządu Energetyki Wisłosan - Piotr Jabłoński (z prawej) odpowiada na pytania dziennikarzy Prezes Zarządu Energetyki...
Lista aktualności

Komentarze

*
*
*