Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Masz firmę? Przyjdź na "Tydzień przedsiębiorcy" do ZUS-u

19-11-2013

    Prowadzisz własną działalność i nie potrafisz korzystać z nowej wersji programu Płatnik. Chcesz się dowiedzieć dlaczego warto skonfigurować w firmowym laptopie Platformę Usług Elektronicznych ZUS, albo jak nie dać się podejść oszustom. Przyjdź na Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS.

 

     Od 18 do 22 listopada we wszystkich placówkach przyjmować będą eksperci do godz. 18.00.

 

    W ciągu tygodnia każdy przedsiębiorca, który skieruje swe kroki do placówki ZUS, uzyska m.in. kompleksowe informacje o wszystkich dostępnych instrumentach ułatwiających spłatę zadłużenia względem ZUS. Prowadzący działalność gospodarczą dowie się, czy może ubiegać się o rozłożenie na raty swoich należności, czy właściwsze w jego przypadku może być odroczenie płatności. Nie zabraknie informacji o abolicji składkowej: kto, w jaki sposób i po spełnieniu jakich warunków może liczyć na umorzenie należności. Warto będzie też porozmawiać o tym, jak nie dać nabrać się na „usługi” nieuczciwych pośredników.
    W trakcie Tygodnia Przedsiębiorcy można dowiedzieć się także, jak rozliczać się z ZUS bez wizyty w oddziale, czyli za pomocą e-płatnika PUE. To alternatywa zarówno dla programu Płatnik, jak i comiesięcznych wizyt w oddziale ZUS. Przedsiębiorcy, którzy nadal korzystają z programu Płatnik, dowiedzą się o istotnych zmianach w tym narzędziu, które wchodzą w życie w listopadzie. Tydzień Przedsiębiorcy będzie także sposobnością do założenia profilu płatnika na PUE dla tych wszystkich, którzy dotąd nie zdążyli tego zrobić.

    Na specjalnie przygotowanych stanowiskach na przedsiębiorców będą czekali nie tylko eksperci ZUS, ale także z urzędów skarbowych, urzędów pracy i urzędów gmin. Nie zabraknie przydatnych poradników, przygotowanych specjalnie na tę okazję.


 

 

RL/MS

 

Lista aktualności

Komentarze

*
*
*