Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Tydzień Przedsiębiorcy w tarnobrzeskim ZUS

22-11-2013

    W placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych kończy się Tydzień Przedsiębiorcy. We wszystkich oddziałach i inspektoratach na terenie kraju bezpłatnych porad udzielali specjaliści z ZUS, urzędów pracy, urzędów skarbowych, inspekcji pracy, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz pracownicy urzędów miast i gmin.
    Przez pięć dni osoby odwiedzające tarnobrzeski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych mogły uzyskać porady w zakresie pozyskania pracowników, organizowania refundowanych miejsc pracy, rozpoczęcia działalności gospodarczej, rejestracji swojego profilu na platformie usług elektronicznych oraz można było skorzystać z przygotowanych specjalnie z myślą o przedsiębiorcach, przydatnych publikacji.
    Oprócz porad specjalistów z ZUS, zorganizowane były stoiska, na których pracownicy poszczególnych tarnobrzeskich gmin udzielali informacji odnośnie współpracy samorządu z przedsiębiorcami oraz jak wygląda procedura rejestracji działalności gospodarczej.
    W piątek swój dyżur w tarnobrzeskim ZUS mieli pracownicy z Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba. Dzięki akcji Tydzień Przedsiębiorcy mogli przedstawić zainteresowanym procedurę rejestracji nowego podmiotu gospodarczego, działania promocyjne na rzecz przedsiębiorców z terenu gminy oraz wskazać gdzie i na jaką pomoc mogą liczyć w urzędzie.

 

RL/MS

Lista aktualności

Komentarze

*
*
*