Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Zapraszamy na kolejny dyżur konsultanta PK KSU

05-03-2013

    Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu, zaprasza na kolejny dyżur Punktu Konsultacyjnego KSU, który odbędzie się 06-03-2013 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Nowa Dęba, ul. Rzeszowska 3. Przez cały czas trwania dyżuru (w godzinach 9-14), Konsultant będzie udzielał indywidualnych, bezpłatnych informacji dla przedsiębiorców oraz dla osób zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą na temat m.in.: zasad podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej i możliwości otrzymania wsparcia finansowego na ten cel z różnych źródeł.
    Oferta Punktu Konsultacyjnego KSU, poza bezpłatnymi informacjami nt. aspektów rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej obejmuje również:
- usługi doradcze (asysta) w rozpoczynaniu działalności gospodarczej
- usługi doradcze (asysta) w prowadzeniu działalności gospodarczej

 

    Nasi Konsultanci pomogą m.in.: przygotować wniosek o dotację na podjęcie działalności gospodarczej do Powiatowego Urzędu Pracy, opracować biznes plan do banku lub funduszu pożyczkowego, przygotować analizę finansową planowanego przedsięwzięcia.
Przedsiębiorcom przypominamy, że od 21 lutego 2013 r. do 22 marca 2013 r. Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podkarpackiego na lata 2007–2013, przyjmuje wnioski o dofinansowanie w ramach Działania 1.1 Wsparcie kapitałowe przedsiębiorczości, Schemat B – Bezpośrednie dotacje inwestycyjne.


 

RL/MS
 

Lista aktualności