Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Bezpłatne warsztaty | Nowoczesne technologie komunikacyjne w zarządzaniu małym i średnim przedsiębiorstwem

02-11-2016

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach pn. Nowoczesne technologie komunikacyjne w zarządzaniu małym i średnim przedsiębiorstwem. Spotkanie odbędzie się 18 listopada br. w Hotelu Rzeszów, podczas VI Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Program warsztatów został podzielony na cztery bloki 90-minutowe, spotkanie odbędzie się w godzinach 09.00 – 15.40.

 

Warsztaty dedykowane są przedstawicielom małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z województwa podkarpackiego. Warsztaty organizowane są w ramach projektu Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego, finansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 1.3 Promowanie Przedsiębiorczości, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu jednego przedstawiciela Państwa przedsiębiorstwa. Udział w warsztatach jest bezpłatny, w załączeniu przesyłamy program spotkania. Prosimy o potwierdzenie przybycia drogą e-mailową poprzez wypełnienie załączonego formularza na adres: . Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Za kontakt z uczestnikami odpowiada Sylwia Bruśniak (e-mail: , tel. 694 485 520). Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://www.podkarpackie.org.pl/program-kongresu/warsztaty.

 

 

Lista aktualności