Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

PODKARPACKA KONFERENCJA RÓWNAĆ SZANSE

16-06-2017

    Działasz z młodymi ludźmi (13-19 lat)? Mieszkasz na wsi lub mieście do 20 tysięcy ludzi? Masz głowę pełną pomysłów? Brakuje Ci doświadczenia? Potrzebujesz inspiracji albo środków na realizację swojego pomysłu? Chcesz poznać innych, którym się udało? Jeśli choć raz odpowiedź brzmi tak, zapraszamy na Podkarpacką Konferencję Równać Szanse.

   Już 20 czerwca Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zapełni się młodymi ludźmi, którzy zrealizowali swoje marzenia dzięki Programowi Równać Szanse. Wraz ze swoimi opiekunami będą prezentować wielobarwne projekty z Podkarpacia. Będzie to niepowtarzalna okazja zobaczyć w jednym miejscu ponad 10 różnych inicjatyw, których łączy jeden cel . Wyrównywanie szans młodych ludzi z małych środowisk.

    Podkarpacka Konferencja Równać Szanse będzie platformą do wymiany doświadczeń, inspiracji, spotkania ciekawych ludzi, a także nauczenia się skutecznej sztuki pisania wniosków. Za kilka tygodni rusza Regionalny Konkurs Grantowy Równać Szanse , dzięki któremu będzie można zdobyć pieniądze na projekty z młodzieżą i dla młodzieży. Udział w Konferencji może podnieść szansę wygranej, ale także odpowie na wiele pytań, które być może już nasuwają się teraz.

   W Programie Równać Szanse organizacje pozarządowe, biblioteki, gminne domy kultury oraz grupy nieformalne złożone z osób dorosłych z miejscowości do 20 tys. mieszkańców, otrzymują dotacje na realizację projektów mających wspierać młodych ludzi w niezbędne umiejętności skutecznego radzenia sobie w życiu niezależnie od miejsca z jakiego pochodzą.

   Nie czekaj, podejmij wyzwanie już dziś i zapisz się na Konferencję. https://rownacszanse.evenea.pl

 

RL/MS

Lista aktualności