Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. z Gazelą Biznesu

13-03-2019
Fot. www.dezamet.com.pl

Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 11 marca, Zakłady Metalowe „Dezamet” S.A. otrzymały certyfikat potwierdzający przynależność do elitarnego klubu Gazeli Biznesu za 2018 rok. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Prezes Zarządu Tomasz Wawrzkowicz.

 

     „Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. W rankingu brane są pod uwagę wyniki finansowe firmy za pełne trzy lata poprzedzające przyznanie nagrody.

     Przyznanie Gazeli Biznesu to wyraz uznania za dynamiczne, pozytywne zmiany, które zachodzą w firmie. Systematyczne zwiększanie przychodów ze sprzedaży połączone z modernizacją firmy, przy jednoczesnym prowadzeniu prac badawczo – rozwojowych powodują, że wysiłek podejmowany przez pracowników Dezamet-u jest coraz częściej zauważany przez zewnętrznych ekspertów.

 

ZM Dezamet S.A. "Wielkim Modernizatorem Polski 2018"

 

     Instytut Europejskiego Biznesu w uznaniu sukcesów w działalności gospodarczej firmy poinformował o zdobyciu przez Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. tytułu: "Wielki Modernizator Polski 2018".

     Uzyskanie tytułu pomaga Firmie wyróżnić się wśród tysięcy przedsiębiorstw, zwiększa jej wiarygodność, wzbudza zaufanie i szacunek.

Wybór został dokonany spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu w lutym 2019 r. Tytuł Wielki Modernizator Polski 2018 uzyskały 2743 firmy, w których wartość amortyzacji w ciągu ostatnich 2 lat wyniosła więcej niż 5 mln zł.

     Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. to firma wchodząca w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Od wielu lat specjalizuje się zwłaszcza w produkcji wojskowej. Asortyment produkcji na potrzeby obronności obejmuje przede wszystkim różne rodzaje amunicji artyleryjskiej, moździerzowej i granatnikowej. Dodatkowo firma świadczy usługi i realizuje sprzedaż w zakresie produkcji cywilnej oraz obróbki metali, a także posiada laboratorium pomiarowe i badawcze.

     Firma jest laureatem wielu wyróżnień, w tym prestiżowej nagrody Defender, przyznawanej podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. W bieżącym roku firma świętuje 80-lecie istnienia.


Źródło: www.dezamet.com.pl

 

Lista aktualności