Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Spółka z Chmielowa na drodze do opanowania rynku handlu elektroniką i artykułami gospodarstwa domowego.

31-10-2012

Spółka Domex mająca siedzibę w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zrobiła kolejny krok w kierunku budowy wielkiej ogólnopolskiej grupy elektromarketów i przejmuje sieć sklepów spółki Havo.

 

 

Domex złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie elektromarketów, należących do Havo. Pochodząca z Sandomierza rodzina Tomalów skupia obecnie w swoich rękach sieć elektromarketów Avans, zarządzaną przez spółkę OpenMedia oraz część elektromarketów sieci Media Expert kierowanych przez spółkę Domex.

 

- W ubiegłym tygodniu uzyskaliśmy pozytywną decyzję Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, dotyczącą przejęcia marki i elektromarketów Avans, a kolejna transakcja związana z nabycie ponad 40 sklepów HAVO jest doskonałym potwierdzeniem dynamicznego rozwoju, prowadzonego przez nas od lat, biznesu – wyjaśnia Arkadiusz Tomala, prezes zarządu spółki Domex.

 

 

Bracia Tomala zarządzają obecnie elektromarketami pod dwiema markami Media Expert oraz Avans. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji dotyczącej przejęcia sklepów HAVO będą właścicielami ponad 240 sklepów własnych i ponad 200 franczyzowych, zlokalizowanych w całym kraju.

 

źródło: Echo Dnia

Lista aktualności