Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Kalendarz Wydarzeń

Szafing – wielka jesienna wymiana ubrań!

Data wydarzenia: 2017-11-17 17:00
Miejsce: sala kameralna SOK
Organizator: SOK
Kontakt: (15) 846 24 10
Udział: Bezpłatny

Zapraszamy do udziału w Akcji Wietrzenia Szaf, organizowanej przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie. Przygotuj ubrania, w których już nie chodzisz i przyjdź 17 listopada 2017 r. (piątek) do sali kameralnej SOK – zaczynamy o godz. 17:00.

Ciuchy w Twojej szafie już się nie mieszczą? Chcesz odświeżyć garderobę i zdobyć nowe ubrania? Chcesz zrobić sobie prezent w postaci nowego ciucha? Przyjdź na Akcję Wietrzenia Szaf! Każdy, kto za niewielka kwotę chce pozbyć się nadmiaru ubrań, może zgłosić się do organizatora, który musi wiedzieć ile - orientacyjnie - osób zechce oferować swoje rzeczy, by przygotować odpowiednią liczbę stanowisk i oznaczyć ubrania. Szafing będzie połączony ze spotkaniem  przy kawie i ciastku, podczas którego panie mogą wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o swoich potrzebach i poplotkować, czyli po prostu się odprężyć. Wystarczy odrobina chęci i rzut oka na domową, ledwo domykającą się szafę, w której - jak zwykle - nie ma nic, co można na siebie włożyć. Dzięki szafingowi możesz ofiarować jej odrobinę świeżości, a sobie - mnóstwo satysfakcji!

 

Zasady wymiany ubrań na imprezie Szafing - jesienna wymianka ubrań:

1. Ubrania można przynosić do SOK-u od godz. 8:00 do 16:00 w dniu imprezy.
2. Na wymianę  można przynieść ubrania dziecięce, ciążowe, damskie, męskie oraz dodatki, takie jak torebki, kapelusze, paski, itp. Nie dopuszcza się wymiany bielizny.

3. Cena za daną rzecz powinna być przystępna, gdyż ideą szafingu jest okazyjna cena, która ma się stać zachętą do zakupów.

4. Rzeczy powinny być czyste, kompletne, w dobrym stanie.
5. Na każdej rzeczy organizator umieści metryczkę z numerem sprzedawcy, jego dane są tylko do wiadomości organizatora.
6. Przyniesione rzeczy będą eksponowane przez organizatora w sali kameralnej SOK (zapewniamy wieszaki).

7. Organizator zastrzega sobie prawo do selekcji ubrań.

 


dodaj do mojego kalendarza google lista wydarzeń