Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Kalendarz Wydarzeń

"Cudowna terapia" na scenie SOK

Data wydarzenia: 2019-03-16 19:00
Miejsce: sala widowiskowa SOK
Organizator: SOK
Kontakt: .
Udział: Płatny
Koszt udziału: 75 zł.

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie serdecznie zaprasza na „Cudowną terapię” – komedię terapeutyczną, która odbędzie się 16 marca 2019 r. o godz. 19:00. Bilety w cenie 75 zł. dostępne w kasie SOK.

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku. Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację!

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?

Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie!

Obsada aktorska: Dominika Ostałowska, Dariusz Kordek i Artur Pontek!

Zapraszamy serdecznie!

 


dodaj do mojego kalendarza google lista wydarzeń