Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Nowe parkingi przy ulicy Leśnej i na Osiedlu Północ

05-08-2022

Zakończono prace przy budowach dwóch parkingów w Nowej Dębie. Oddane niedawno do użytku miejsca postojowe znajdują się przy ulicy Leśnej i na Osiedlu Północ.

 

W pierwszej połowie lipca odebrany został nowy parking przy ulicy Leśnej, który powstał w pobliżu wybudowanych niedawno bloków mieszkalnych. W ramach realizacji zamówienia przybyło w tym miejscu 15 miejsc postojowych (7+8). Zadanie wykonane zostało przez Firmę Handlowo-Usługową Bogdan Myszka ze Skopania, a koszt jego realizacji wyniósł niespełna 45 tys. zł.

 

Od niedawna więcej miejsc postojowych udostępnionych zostało również na Osiedlu Północ, bowiem 2 sierpnia nastąpił odbiór pierwszej części zamówienia trzeciego etapu remontu tamtejszej ulicy i budowy parkingu. Dodatkowo, za nowo powstałymi miejscami postojowymi, przebudowany został istniejący dotychczas chodnik, który zapewniać będzie sprawną komunikację w tej okolicy. Realizowane prace polegały na rozebraniu istniejącej wcześniej konstrukcji drogi, wykorytowaniu jej do wymaganej głębokości oraz ułożeniu projektowanych warstw. Koszt zamówienia wyniósł 397 tys. zł, a jego wykonawcą było Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe INTERBET z Tarnobrzega.

 

MR/PG

 

Osiedle Północ Osiedle Północ Osiedle Północ Ulica Leśna Ulica Leśna Ulica Leśna
Lista aktualności