Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Dębie w IX konkursie filmowym "Bohaterem być"

07-06-2024

W dniu 06.06.2024 odbyła się uroczysta Gala Filmowa, wieńcząca IX edycję Konkursu Filmowego Środowiskowych Domów Samopomocy, organizowanego corocznie przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Spiach. Do Centrum Kulturalno-Turystycznego w Wilczej Woli zjechało mnóstwo aktorów z opiekunami i kierownikami z około 30 Środowiskowych Domów Samopomocy, nie tylko z naszego województwa.

Bardzo się cieszymy, że znów mogliśmy wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu, a mamy powody do zadowolenia, ponieważ po raz kolejny nasza ekipa osiągnęła niemały sukces. W ubiegłorocznej edycji nasz film zajął 2. miejsce, a w tym roku zdobywamy nagrodę za najlepszą grę aktorską naszych uczestników: Łukasza Konefała i Mateusza Lulka. Nasi uczestnicy fenomenalnie wcielili się w role bohaterów, czym zachwycili tegoroczne Jury.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za możliwość uczestniczenia w tej wspaniałej imprezie i czekamy już na kolejne edycje konkursu.

 

Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Dębie

 

MR/PG

fot. Środowiskowy Dom... fot. Środowiskowy Dom... fot. Środowiskowy Dom... fot. Środowiskowy Dom... fot. Środowiskowy Dom... fot. Środowiskowy Dom... fot. Środowiskowy Dom... fot. Środowiskowy Dom...
Lista aktualności