Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Zmiana na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Nowej Dębie

01-06-2016

Marek Pietrykowski - dotychczasowy Komendant Komisariatu Policji w Nowej Dębie został awansowany na stanowisko zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu. Na jego miejsce został powołany komisarz Mariusz Stasiak.

 

     Podczas XX sesji Rady Miejskiej podziękowania za ponad 5 lat dbania o bezpieczeństwo mieszkańców miasta i gminy Nowa Dęba i sprawnego kierowania nowodębskim komisariatem złożył w imieniu mieszkańców  przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Serafin, burmistrz Wiesław Ordon oraz komendant Straży Miejskiej Mieczysław Nalepa. 

Odchodzący komendant podkreślał bardzo dobrą współpracę z samorządem. Dziękował za wsparcie, które pomogło osiągnąć dobry poziom skuteczności działań Policji. Dzięki tej współpracy nowodębscy policjanci mogli budować wysoki poziom zaufania społecznego i poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców gminy Nowa Dęba.

 

     Od 1 czerwca obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Nowej Dębie przejął komisarz Mariusz Stasiak. Nowy Komendant zapewnił, że postara się nie być gorszy od swojego poprzednika i z jego pomocą będzie chciał utrzymać nowodębski Komisariat wśród najlepszych jednostek w powiecie. Burmistrz Wiesław Ordon zapewnił nowego Komendanta o chęci dalszej współpracy samorządu oraz stałej pomocy w polepszaniu warunków pracy policjantów.

 

RL/MM

Przewodniczący Rady Miejskiej... Podziękowania od burmistrza... Podziękowania od Komendanta... Komisarz Mariusz Stasiak -...
Lista aktualności