Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Burmistrz Nowej Dęby Samorządowym Menedżerem Regionu

26-04-2013

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze „Etiuda” w Lublinie w środowy wieczór 24 kwietnia 2013 r. gościło na uroczystej gali przedstawicieli biznesu i samorządów z województwa lubelskiego i podkarpackiego.

Filary Polskiej Gospodarki to ranking przygotowany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” i firmę badawczą Millward Brown SMG/KRC. Jego celem jest wyłonienie firm
i samorządów, których działalność ma szczególnie pozytywny wpływ na rozwój regionu. Istotną cechą rankingu jest fakt, iż zwycięzcy wskazywani są przez lokalne władze.

Samorządy terytorialne, jako organy władzy znajdujące się zarówno najbliżej przedsiębiorców, jak i społeczności, swoimi głosami decydują o wyborze zwycięzców plebiscytu w poszczególnych województwach. Efektem ich ocen jest coroczny ogólnopolski ranking Filary Polskiej Gospodarki.
Wśród wyróżnionych tytułem Samorządowego Menedżera Regionu znalazł się burmistrz miasta i gminy Nowa Dęba Wiesław Ordon.

Tytuł Samorządowy Menedżer Regionu przyznawany jest dzięki głosom szefów jednostek samorządu terytorialnego z regionu. Jest to szczególny powód do dumy, gdyż to okoliczne gminy, miasta i powiaty w wyróżnionych gminach widzą lidera, którego działalność warta jest uznania.

Swoje wyróżnienie dedykuję mieszkańcom mojej gminy, przedsiębiorcom, stowarzyszeniom, a także moim współpracownikom. To dzięki ich pracy nasza gmina została dostrzeżona przez inne samorządy, a przyznany mi tytuł traktuje jako tytuł dla całej gminnej społeczności – skomentował Wiesław Ordon.
 

Wśród wyróżnionych samorządowców z województwa podkarpackiego znaleźli się również: prezydent miasta Rzeszów Tadeusz Ferenc, prezydent miasta Krosno Piotr Przytocki, prezydent miasta Mielec Janusz Chodorowski, prezydent miasta Przemyśl Robert Choma, prezydent miasta Stalowa Wola Andrzej Szlęzak, wójt gminy Tryńcza Ryszard Jędruch, burmistrz miasta Sanok Wojciech Blacharczyk, wójt gminy Jarosław Roman Kałamarz, burmistrz miasta Jarosław Andrzej Wyczawski oraz prezydent miasta Tarnobrzeg Norbert Mastalerz.

 

Szczegółowy ranking pod adresem: http://filary.pb.pl/samorzady

RL/MM

 

 

Lista aktualności