Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Nowodębianki "Mistrzami Handlu 2017"

05-10-2017
    Zwycięzcy Plebiscytu Mistrzowie Handlu są zgodni w jednym - sukces zapewniło im wyjątkowe podejście do ich klientów. 4 października  w Hotelu Hilton w Rzeszowie odebrali nagrody w plebiscycie zorganizowanym przez Gazetę Codzienną Nowiny.
 
    Kwiaciarnia "U Flisa" znalazła się wśród zwycięzców w plebiscycie "Mistrzowie Handlu 2017" w kategorii - kwiaciarnia roku Tarnobrzeg i powiat tarnobrzeski.
 
 
Kwiaciarnia "U Flisa", Nowa Dęba, ul.Al.Zwycięstwa 2
Nasza kwiaciarnia jest biznesem rodzinnym założonym w 1978 roku. Długie lata prowadzona była przez naszych rodziców, od 2010 roku kwiaciarnia przejęta została przez młodszy skład tj. córki państwa Flisów. Samo to zobowiązuje nas do rzetelnego, sumiennego i starannego wykonywania naszej pracy. Największą nagrodą dla nas jest zadowolenie naszych klientów, uśmiech na twarzach naszych pań młodych, zaskoczenie klientów, kiedy odbierają dostawy z poczty kwiatowej. Uwielbiamy wyzwania i z wielkim zaangażowaniem je realizujemy. W naszej kwiaciarni zawsze panuje rodzinna atmosfera i uśmiech na twarzy - podkreślają Joanna Urban i Dorota Buława.
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
RL/MS
Lista aktualności