Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Dzień Sołtysa 2019

12-03-2019

Z okazji Dnia Sołtysa 11 marca w Urzędzie Miasta i Gminy Nowa Dęba odbyło się spotkanie sołtysów i przewodniczących zarządów osiedli z nowodębskimi samorządowcami.

 

     W spotkaniu wziął udział poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec, burmistrz miasta i gminy Wiesław Ordon, zastępca burmistrza Leszek Mirowski, przewodniczący Rady Miejskiej Damian Diektiarenko, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Wolan, a także kierownicy referatów UMiG Nowa Dęba.  

     Z okazji Dnia Sołtysa burmistrz Wiesław Ordon złożył sołtysom życzenia i w imieniu mieszkańców podziękował za ich zaangażowanie na rzecz lokalnych społeczności. Do życzeń dołączył się poseł Zbigniew Chmielowiec, zastępca burmistrza oraz przewodniczący i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej.

     

     W związku ze zbliżającym się końcem kadencji (2015-2019) sołtysi i przewodniczący zarządów osiedli otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Spotkanie było też okazją do rozmów o bieżących sprawach, potrzebach i problemach w sołectwach i osiedlach.

 

----- 
Sołtysi i Przewodniczący Zarządów Osiedli - kadencja 2015-2019:

Kazimierz DURDA - Rozalin
Władysław FLIS - osiedle Dęba

Józef GRDEŃ - Jadachy

Jan KOTULSKI - Chmielów

Sławomir RUTKOWSKI - Tarnowska Wola

Zofia STYKA - osiedle Broniewskiego

Kamil TOMCZYK - Alfredówka i osiedle Buda Stalowska

Andrzej WOŁOSZ - osiedle Poręby Dębskie

Marcin ZAWADA - Cygany

 

RL/MM

Od lewej stoją: Jan Kotulski... Od lewej siedzą: Jan... Od lewej siedzą: Władysław... Od lewej siedzą: Kazimierz... Burmistrz Wiesław Ordon... Zofia Styka odbiera... Marcin Zawada odbiera... Józef Grdeń odbiera... Kazimierz Durda odbiera... Sławomir Rutkowski odbiera... Władysław Flis odbiera... Kamil Tomczyk odbiera...
Lista aktualności