Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Informacje i ostrzeżenia

Pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty dla rolników w 2018 roku

23-03-2018

Do 15 maja 2018 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Nowa Dęba w Biurze Obsługi Klienta (parter, numer telefonu 15 846 26 71 w. 122) pracownik Urzędu będzie pomagał rolnikom z gminy Nowa Dęba wypełniać wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich na 2018 rok.

 

     Od 2018 roku wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich składa się w formie elektronicznej za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus dostępnej poprzez stronę internetową Agencji Restrukturyzacji i­­ Modernizacji Rolnictwa: www.arimr.gov.pl.

     Aby pracownik urzędu mógł uzyskać dostęp do aplikacji, rolnik zostanie poproszony o podanie trzech danych weryfikacyjnych:

-  numeru identyfikacyjnego producenta;

-  8 ostatnich cyfr aktualnego numeru rachunku bankowego z Ewidencji Producentów;

-  kwotę ostatniego przelewu otrzymanego z ARiMR (uwzględniane są wszystkie płatności realizowane przez ARiMR, także z tytułu płatności innych niż obszarowe), zrealizowanego w roku 2017 (w przypadku braku otrzymania przelewu z ARiMR w roku 2017, lub rolników którzy po raz pierwszy w kampanii 2018 będą ubiegać się o przyznanie płatności, należy wprowadzić wartość 0). W sytuacji kiedy beneficjent jednego dnia dostał na konto więcej niż jeden przelew z ARiMR należy wpisać kwotę najwyższego przelewu z tego dnia.

-  oraz dodatkowo adres e-mail – pole nieobowiązkowe

Zapraszamy do skorzystania z pomocy przy wypełnianiu wniosków, od poniedziałku do piątku w godz. od 8.30 do 14.30.

 

UMiG/GKS

Lista aktualności