Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Podsumowanie XVII Turnieju Tenisa Stołowego "Wiosna 2018"

29-03-2018

W dniu 25 marca 2018 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Chmielowie w miłej i sympatycznej atmosferze odbył się XVII turniej amatorów w tenisie stołowym „WIOSNA 2018”. Przed rozpoczęciem rywalizacji pokazowy trening zaprezentowały zawodniczki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg wraz ze swoją trenerką Anną Szczepanik, która zaprosiła wszystkich uczestników na rewanż półfinału ligi mistrzyń Siarki z Dr. Casl Zagrzeb oraz przekazała darmowe wejściówki dla całej szkoły na mecz, który odbędzie się 7 kwietnia w Tarnobrzegu. W turnieju wzięło udział 19 zawodników z Chmielowa i okolic. Zawodnicy zostali podzieleni na 4 grupy, do ćwierćfinału awansowały po dwie osoby z grupy, następnie do półfinału awansowały cztery osoby i z półfinałowej czwórki wyłoniliśmy zwycięzców. Po całodniowej rywalizacji „przy zielonym stole" klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

 

1. miejsce LESZEK WILK  - KOMORÓW

2. miejsce SŁAWOMIR TUTKA  - JADACHY  

3. miejsce GRZEGORZ TUTKA  - JADACHY

 

Kolejne miejsca zajęli: Sławomir Rutyna, Janusz Hyc, Żerom Kisiel, Marian Tutka, Damian Korczyński, Damian Kotulski, Wojciech Kotulski, Szymon Serafin, Leszek Mroczek, Kamil Maciąg, Stanisław Janusz, Grzegorz Kozik, Paweł Tomczyk, Adrian Pałecki, Mateusz Kosiorowski, Tomasz Korczyński.

 

Dla każdego uczestnika przygotowane były gorące kiełbaski z grilla, pamiątkowe puchary, statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Organizatorami turnieju byli: dyrektor Szkoły Podstawowej w Chmielowie - Pani Renata Rożek oraz nauczyciele wychowania fizycznego Mariusz Koper oraz Andrzej Majdański. Specjalne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla Pani Joanny Garboś, oraz Pani Małgorzaty Kotulskiej nauczycielom w Szkole Podstawowej w Chmielowie.      

 

Mariusz Koper

nauczyciel Szkoły Podstawowej w Chmielowie

BOJS

 

 

Lista aktualności