Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Pierwsza praca uczniów ZS nr 2 w ZM DEZAMET

28-02-2020

24 lutego w Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie odbyło się spotkanie przedstawicieli Zakładów Metalowych Dezamet z uczniami klasy czwartej technikum mechanicznego o specjalności CNC oraz klasy trzeciej szkoły branżowej I stopnia kształcących się w zawodzie operator maszyn numerycznych CNC.

 

     Spotkanie dotyczyło rekrutacji kolejnej grupy uczniów oraz podpisania wstępnej umowy absolwenckiej, w ramach której najlepsza młodzież branży CNC odbywać będzie płatne staże w Zakładach Metalowych. W tym roku szkolnym kolejnych 10 uczniów zakwalifikuje się do pacy w ramach umów absolwenckich. 

    O tym jak wygląda staż i praca, a także jakie są możliwości rozwoju i awansu zawodowego młodego pracownika szczegółowo omawiali: Krzysztof Zuba – Dyrektor Biura Zarządu, Witold Szczurek – Specjalista ds. Organizacji i Kadr oraz Katarzyna Sorbal-Durak – Samodzielny Referent ds. Administracyjnych.


     Uczniowie zadawali pytania dotyczące szczegółów stażu i przyszłej pracy w swoim zawodzie. Cieszymy się, że nasi uczniowie mogą znaleźć pracę bezpośrednio po ukończeniu szkoły w swoich rodzinnych stronach, bez konieczności żmudnego poszukiwania bądź emigracji zarobkowej.

 

                                                                                                                             Zespół Szkół nr 2 Nowa Dęba

 

RL/MM

 

 

Lista aktualności