MECZ GWIAZD i PIKNIK RODZINNY

26-06-2023

W sobotnie popołudnie 24 czerwca na stadionie Stali odbył się mecz gwiazd i piknik rodzinny. To już druga impreza po Olimpiadzie Lekkoatletycznej organizowana w ramach zaplanowanych na ten rok obchodów 70-lecia klubu. Mecz gwiazd to spotkanie pomiędzy obecnymi zawodnikami Stali Nowa Dęba a byłymi zawodnikami Stali. Spotkanie rozgrywane było w formacie 3 x 30 minut. Mecz po wyrównanej i zaciętej walce zakończył się wynikiem 6-2 dla obecnych piłkarzy Stali. Bramki strzelali Anes (x2), Głód (x2), Testowany, Kizior M. Dla drużyny gwiazd złożonej z byłych zawodników dwa trafienia zdobył Tomasz Wolan. W przerwach meczu odbyły się konkursy, podczas których do wygrania były między innymi piłka meczowa oraz oryginalna koszulka meczowa Stali Nowa Dęba. Nagrodą główną konkursów był nowy rower ufundowany przez właściciela sklepu PAAM-BIKE Przemysława Maćkowiaka. Organizatorzy wydarzenia nie zapomnieli oczywiście o najmłodszych. Zjeżdżalnie, dmuchańce i różnorakie konkursy, podczas których nikt nie wyszedł z pustymi rękami zapewniły dzieciom wspaniałą zabawę. Pomimo lekkiego deszczu i innych przeciwności losu imprezę można uznać za udaną.