Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Empty Ashtray zagra na otwarciu plant po rewitalizacji

10-10-2013
Komentarze (2)

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie Placu mjr. Gryczmana oraz Parku Miejskiego po rewitalizacji.

 

Popołudnie pełne atrakcji rozpoczniemy na nowodębskich plantach o godz. 16:00 wspólnymi zabawami nie tylko dla najmłodszych mieszkańców. Swoje umiejętności zaprezentuje także Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba, które w swoim programie przewidziało: pokaz musztry, żonglerkę flagami, salwy armatnie, pokaz tańców dawnych oraz wspólną zabawę z mieszkańcami.

 

Na podsumowanie uroczystego otwarcia zapraszamy na plac przed SOK, gdzie wystąpi krakowski zespół Empty Ashtray z nowodębskimi korzeniami  – rockowe fundamenty z eklektycznym wykończeniem; ich debiutancka płyta ukaże się już wkrótce, bo 25 października 2013 r. Zespół liczy cztery osoby, a są to: nowodębianie MariuszTomasz Bysiewiczowie, Paweł Woźniak oraz gliwiczanin Bartosz Szadkowski. Muzycy na co dzień ćwiczą w Krakowie (czasami w Nowej Dębie), sami piszą teksty i grają wyłącznie własne kawałki. Zespół Empty Ashtray trafił do finału I edycji konkursu Radia Kraków MEGAFON 2012.

"...Prawdą jest jednakże to, że nie usłyszycie ich w radiu, bo radio takiej muzyki od dawna już nie puszcza, a jest to jak najbardziej granie radiowe, łatwe i przyjemne, żeby nie powiedzieć proste. Ale podkreślić należy, że nie w tym negatywnym znaczeniu. Wręcz przeciwnie, w ich wypadku prostota jest zaletą. Postawili na łagodny i stosunkowo dość przebojowy gitarowy rock, w którym nie ma szaleństw, zawirowań kompozycyjnych i rozbudowanych struktur. Utwory są krótkie i łatwe w odsłuchu. W zasadzie nic wielkiego. Przyznam się także, że gdyby do mnie nie napisali, pewnie nawet nie wiedziałbym o ich istnieniu. Przechodząc do sedna sprawy, czyli do płyty, w swojej niewielkości są zespołem bardzo interesującym i wartym uwagi..." (Lupus)

Poniżej prezentujemy oficjalny teledysk promujący debiutancki album zespołu:

http://www.youtube.com/watch?v=HT67i9t445g

www.emptyashtray.pl

 

Zachęcamy, aby ten dzień spędzić na wspólnej zabawie wieńczącej ukończenie prac.

Lista aktualności

Komentarze

*
*
*
zgłoś do moderacji:
członek dziwnej ekipy (15-11-2013 21:54:55)
Bardzo dziękujemy Szanowny Dąbku za komentarz. Niestety nie wiem jak wygląda spacerniak w pierdlu, ale wierzę Ci na słowo. Pozdrawiamy, Dziwna ekipa psychodelicznego Woźniaka. ps. dlaczego znów? O ile mnie pamięć nie myli to ostatni koncert psychodelicznego Woźniaka odbył się w Dębie jakieś... osiem lat temu?
zgłoś do moderacji:
Dąbek (12-10-2013 04:29:25)
badziew nie koncert hahahah gwiazda kasy nie miali na dobrą kapelę to się ratują i znów psychodeliczny wozniak i jego dziwna ekpia...planty wyglądają jak spacerniak w pierdlu...