Porażka seniorów w Malawie

10-10-2013

Piłkarze Stali Nowa Dęba doznali kolejnej wyjazdowej porażki, ulegając w Malawie miejscowemu Strumykowi 3 : 1

Wszystkie kluczowe akcje, po których padły cztery gole i jedna czerwona kartka, miały miejsce w ciągu niespełna kwadransa drugiej połowy spotkania. Najpierw rzut karny - na bramkę dla Strumyka zamienił Konrad Cupryś, a już pięć minut później było 2-0 po trafieniu grającego trenera Macieja Rusina. Stalowcy, a konkretnie Wojciech Dudek, szybko strzelili kontaktowego gola, lecz już po chwili Łukasz Rachwał opuścił boisko po otrzymaniu drugiej żółtej kartki, osłabiając w ten sposób nasz zespół. Miejscowi wykorzystali swoją przewagę liczebną i dobili nasz zespół golem, którego strzelcem był Mateusz Rzucidło.

Niestety "boisko" w Malawie jest tak samo zaczarowane jak to w Nisku, bowiem jeszcze nigdy drużynie STALI nie udało się zdobyć kompletu punktów w meczach wyjazdowych z tymi przeciwnikami. Na szczęście zupełnie inaczej wygląda sytuacja na własnym boisku, gdzie Stalowcy w obecnej rundzie są niepokonani.

Strumyk Malawa – STAL NOWA DĘBA 3:1 (0:0)