Stal wygrywa z Kolbuszowianką

06-11-2013

W meczu przedostatniej kolejki YesSport IV ligi Podkarpackiej w rundzie jesiennej nasz zespół pokonał w meczu derbowym Kolbuszowiankę 3 : 1.

Mecz został rozegrany przy obficie padającym deszczu, co jednak wcale nie przeszkodziło piłkarzom w zafundowaniu kibicom wspaniałego widowiska. Poczynania boiskowe obserwowało blisko 400 kibiców, w tym 100 z Nowej Dęby.

Pierwsi do bramki trafili gospodarze, a dokładnie Oskar Fryc, który w 19 minucie strzałem zza pola karnego pokonał Arkadiusza Kotrycha. Mimo kilku dogodnych okazji z obu stron wynik do przerwy nie uległ już zmianie.

Druga połowa to popisowa gra stalowców, którzy  w ciągu 20 minut zdobyli 3 bramki i pewnie pokonali miejscowy KKS. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Rachwał, Leśniowski oraz Duda.

Gratulujemy zawodnikom zwycięstwa oraz zdobycia bardzo cennych trzech punktów. Dziękujemy bardzo naszym kibicom, którzy przez pełne 90 minut dopingowali naszą drużynę. Wsparcie kibiców nie umknęło piłkarzom, którzy to zwycięstwo zadedykowali właśnie im, a wspaniały doping podsumowali krótko: "aż che się grać".

Poczynania naszych zawodników z trybun obserwował Burmistrz Wiesław Ordon, który po meczu osobiście pogratulował naszym piłkarzom zwycięstwa.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA – STAL NOWA DĘBA 1 : 3 ( 1: 0)