Remis z Sokołem Nisko

27-05-2014

W kolejnym pojedynku na szczeblu 4 ligi podkarpackiej Stal Nowa Dęba zremisowała przed własną publicznością z Sokołem Nisko 1-1.

Przed meczem miała miejsce miła uroczystość. Gospodarze zaprezentowali przed swoimi kibicami Puchar Polski na szczeblu podokręgu "Stalowa Wola", który zdobyli w ubiegły czwartek pokonując z finale rozgrywek drużynę OKS-u Mokrzyszów 4 : 1 . Puchar z rąk Burmistrza Wiesława Ordona odebrał kapitan zespołu Andrzej Dudziak.

Mecz  lepiej rozpoczęli Stalowcy, bo już w 31 minucie było 1:0, sędzia odgwizdał rzut karny, uznając, że faulowany był Tomasz Marek. "Jedenastkę” pewnie wykorzystał Szymon Serafin. Goście wyrównali w 78 minucie za sprawą  Kamila Kobylarza, który trafił z rzutu wolnego. Mimo kilku dobrych okazji w drugiej połowie podopiecznym Młynarczyka nie udało się zdobyć zwycięskiego gola. W końcówce meczu za niesportowe zachowanie czerwoną kartką ukarany został Michał Serafin z Sokoła Nisko.

STAL NOWA DĘBA – SOKÓŁ NISKO 1:1 (1:0)