Grand Prix Polski w badmintonie w kategorii juniorów młodszych i młodzików młodszych

29-09-2014

W Suchedniowie k/ Kielc rozegrany został pierwszy w sezonie 2014/2015 turniej badmintona z cyklu Grand Prix Polski w kategorii U - 13 (młodzicy młodsi) i kategorii U - 17 (juniorzy młodsi) w obsadzie międzynarodowej. W turnieju oprócz wszystkich najlepszych zawodniczek i zawodników z Polski w tych kategoriach wiekowych wystartowali również badmintoniści z Białorusi, Łotwy i Ukrainy.

W zawodach tych dobrze spisali się badmintoniści Stali Nowa Dęba. W grze podwójnej chłopców w kategorii juniorów młodszych trzecie miejsce wywalczył debel chłopców: Patryk Kopeć (Stal) / Paweł Kopański (UKS Start Widełka). W grze podwójnej chłopców w kategorii młodzików młodszych w debiucie, dobre piąte miejsce wywalczył debel chłopców: Jakub Suszyński (Stal) / Szymon Piekarz (UKS Orliki Ropica Polska).