DEBIUT GARDY NA MISTRZOSTWACH PODKARPACIA

06-03-2015

28 lutego i 1 marca odbyły sie na Hali Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul.Pułaskiego w Rzeszowie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Boksie. W zawodach wzięło udział 60 zawodników z 11 klubów bokserskich, między innymi z Dębicy, Mielca, Jarosławia, Przemyśla, Krosna, Stalowej Woli, Rzeszowa i Boguchwały. Nie zabrako również zawodników z KS Garda Nowa Dęba trenujących pod okiem Jakuba Szyszki i Bartosza Niemirycza - Andrzej Ortylewski kategoria senior, waga do 75kg oraz Michał Ziółkowski kategoria senior waga do 64kg. Andrzej Ortylewski po trzech trzyminutowych rundach przegrał na punkty z zawodnikiem Stali Rzeszów Tomaszem Kliś.  Michał Ziółkowski w finale (zgłoszono tylko dwóch zawodników) boksował z brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów z 2014r Dominikiem Kida reprezentującym Wisłok Rzeszów. Michał Ziółkowski przyjął otwartą walkę i po dobrym początku musiał niestety uznać wyzszość znacznie bardziej doświadczonego zawodnika, po trzecim liczeniu został poddany przez siędziego ringowego. Mimo porażki Michał Ziółkowski został srebnym medalistą Mistrzostw Polski Podkarpacia seniorów w kategorii do 64 kg.
    Na zawodach zdobyliśmy nieocenione doświadczenie, które będzie procentowało na następnych zawodach. Pomimo porazek , trenujemy dalej i liczymy na SUKCESY PRZYJDĄ Z CIEŻKĄ PRACĄ NA TRENNIGACH