Podkarpacka Olimpiada Młodzieży

09-06-2015

W dniu 31.05.2015r. w Stalowej Woli odbyła się Podkarpacka Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce. Udział w niej wzięli reprezentanci MKS – STAL Nowa Dęba zdobywając 11 medali i poprawiając swoje rekordy życiowe. Dopingiem do osiągnięcia dobrych wyników były nowe stroje startowe z logo głównego sponsora, którym jest Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz MKS – STAL, w tym miejscu należą się podziękowania wychowankowi naszego klubu, trzykrotnemu olimpijczykowi, wicemistrzowi Europy oraz brązowemu medaliście Mistrzostw Świata w chodzie sportowym na 50km Grzegorzowi Sudołowi, który zasponsorował nadruki na koszulkach.

Medalistami Podkarpackiej Olimpiady Młodzieży zostali:

- Dagmara Gładysz – złoty medal w biegu na 400ppł w czasie 66,23, który jest rekordem życiowym zawodniczki, z czasem tym Dagmara zajmuje obecnie 6 miejsce w Polsce,