Krajowy Turniej Młodzików i Elity w badmintonie

12-03-2013

W Zamościu natomiast rozegrany został Krajowy Turniej Młodzików i Elity w badmintonie. Tutaj również znakomicie zaprezentowali się badmintoniści Stali Nowa Dęba. W kategorii młodzików klasą dla siebie był Patryk Kopeć, który zwyciężył w grze pojedynczej, pokonując zdecydowanie w pojedynku finałowym Tymoteusza Malika (UKS Trójka Tarnobrzeg) 2:0 (21:13;21:6). W grze podwójnej chłopców debel w składzie Patryk Kopeć (Stal) / Tymoteusz Malik (UKS Trójka Tarnobrzeg) wywalczył drugie miejsce, ulegając w finale parze Paweł Kopański / Konrad Płoch (UKS Start Widełka) 0:2 (17:21;18:21). Tym samym Patryk Kopeć został uznany najlepszym zawodnikiem zamojskich zmagań w kategorii młodzików! W kategorii Elity w grze mieszanej triumfował topowy mixt Stali Nowa Dęba Mateusz Czachor / Izabela Tomczyk.