Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

List gratulacyjny dla klubu Stal Nowa Dęba

13-03-2013

        Z wielką przyjemnością informujemy, iż trud i wysiłek jaki został włożony w szkolenie naszej zdolnej młodzieży został doceniony. Zarząd klubu otrzymał list gratulacyjny od Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Kazimierza Moskala, którego treść prezentujemy poniżej.

Miejski Klub sportowy STAL zajął bardzo dobre 21 miejsce w łącznej punktacji klubów podkarpackich we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży ( System Sportu Młodzieżowego ) w 2012 roku. Zawodnicy naszego klubu zdobyli 54 punkty co daje nam czołowy wynik w województwie podkarpackim. W łącznej punktacji sklasyfikowano 165 klubów, które zdobyły jakiekolwiek punkty na blisko 2 tysiące klubów i stowarzyszeń zarejestrowanych w krajowym rejestrze.

Warto odnotować, że Miejski Klub Sportowy STAL jest jedynym stowarzyszeniem z naszej Gminy, który zdobył punkty w klasyfikacji Ministerstwa Sportu.


Jeszcze raz gratulujemy zawodnikom i trenerom tak wspaniałego wyniku.

 

RL/MM

Lista aktualności

Komentarze

*
*
*