Aktualności

Półfinał wojewódzkiej Licealiady w badmintonie w Nowej Dębie

25-11-2015
Na zdjęciu drużyna chłopców...
    W Nowej Dębie rozegrany został półfinał wojewódzkiej Licealiady (Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Szkół Średnich) w badmintonie. W zawodach tych bardzo dobrze spisały się szkoły średnie z regionu tarnobrzeskiego. W kategorii chłopców zdecydowanie zwyciężyła drużna Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego z Tarnobrzega w składzie: Tymoteusz Malik i Szymon Malik, a drugie miejsce wywalczyła drużyna Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie w składzie: Ernest Ścipień i Dominik Dąbrowski. W kategorii dziewcząt zwyciężyła w sposób nie podlegający dyskusji drużyna Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie w składzie: Maria Horodeńska i Barbara Tomczyk. Tym samym wszystkie ekipy wywalczyły awans do ścisłego finału wojewódzkiego, który zaplanowany został na dzień 09.12.2015r. również w Nowej Dębie.