Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

I Targi Ślubne w Tarnobrzegu

12-01-2016

Już 14 lutego 2016 roku, czyli w dzień św. Walentego, w godz. od 10 do 18 odbędą się I Targi Ślubne organizowane przez Tarnobrzeską Agencję Rozwoju Regionalnego, Tarnobrzeski Park Przemysłowo Technologiczny, przy wsparciu Urzędu Miasta w Tarnobrzegu.

 

     Targi Ślubne staną się nadzwyczajną okazją do zaprezentowania oferty narzeczonym i ich rodzinom, a w związku z tym do pozyskania nowych klientów oraz realizacji licznych zamówień. Ze względu na skalę przedsięwzięcia usytuowane one będą w halach Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo Technologicznego – miejscu ze znakomitym zapleczem logistycznym o pow. 1800 m kw, które zostanie dostosowane na potrzeby Państwa, przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w następujących sektorach:

·        hotele, restauracje, cukiernie

·        salony mody ślubnej

·        salony fryzjerskie oraz kosmetyczne

·        salony samochodowe

·        kwiaciarnie, dekoratorzy

·        firmy wydawnicze

·        firmy zajmujące się utrwalaniem wizerunku i rejestrowaniem przebiegu ceremonii ślubnej oraz wesela

·        szkoły tańca

·        zespoły, DJ

·        grupy animatorów

 

Oferta

       Do zagospodarowania będzie 60 profesjonalnych stoisk wystawienniczych w formie boksów. Cena wynajmu za m kw. wynosi 70 zł (cena netto). Wyposażenie wg przyjętych standardów zawiera:

·        wykładzinę w obrębie stoiska

·        ścianki i konstrukcję wystawienniczą oktagonalną

·        punkt świetlny na stoiska 1 szt.

·        gniazdo 230V (do 1kW) 1 szt.

·        Stolik 1 szt.                                              

·        krzesło tapicerowane 2 szt.

·        fryz z nazwą wystawcy (liternictwo) 1 szt.

Istnieje również możliwość wykupu dodatkowych opcji wyposażenia stoiska (szczegóły w cenniku).

Zapewniamy profesjonalną scenę oraz nagłośnienie.

Jak się promować?

Poza wyeksponowaniem firmy na stoisku, salonom sukni ślubnych oraz garniturów proponujemy uczestnictwo w pokazach mody przygotowanych przez stylistę-projektanta. Zapewniamy modelki oraz modelów (patrz cennik).

Ponadto zapewniamy bogatą gamę dodatkowych sposobów wyróżnienia Waszej firmy, w tym: zorganizowanie pokazów fryzjerskich na scenie, sponsoring konkursów, przeprowadzanie degustacji, reklamy wielkoformatowe w hali targowej,  dystrybucję materiałów reklamowych  przez hostessy, prezentację logo firmy na telebimie. Zachęcamy do udzielania zwiedzającym Rabatów oraz przekazywania Bonów promocyjnych. Jesteśmy również otwarci na wszelkie inne Wasze propozycje współpracy. 

Wydarzenia towarzyszące:

Prowadzenie Targów Ślubnych, podczas których na scenie i nie tylko będzie bardzo dynamicznie, powierzone zostało profesjonalnym konferansjerom. By przyciągnąć jak największą liczbę zwiedzających, pomyśleliśmy o atrakcyjnym programie:

·        Gala mody ślubnej

·        show fryzjersko-makijażowe

·        występy wokalno-taneczne

·        degustacje i konkursy

·        jazdy próbne (tu jak będziemy wiedzieli można podać modela aut:)

·        wykłady tematyczne w sali konferencyjnej

·        wybór Najlepszego stoiska wystawienniczego

·        kawiarnia dla Zakochanych

Kampania medialna

Targi Ślubne TARR objęte zostaną kampanią medialną na terenie Tarnobrzega, Sandomierza, Stalowej Woli, Mielca, Nowej Dęby oraz miejscowości należących do tych miast oraz gmin.

Jeśli zatem chcecie jeszcze mocniej zaistnieć na rynku, koniecznie pokażcie się na tej imprezie. Prosimy, by nie zwlekać z rezerwacją stoisk, ponieważ powierzchnia wystawiennicza, mimo swej wielkości jest ograniczona.

Rejestracja będzie odbywała się za pośrednictwem strony internetowej www.tarr.pl  (kliknij link). Tam również do pobrania cennik, formularze, umowy oraz plan stoisk.

 

W dniu Targów uruchomiony zostanie przewoźnik, który będzie dowoził zwiedzających do TPPT.

 

Źródło: www.tarr.pl

 

RL/MM

Lista aktualności